🌞 LETNÍ AKCE 🌞 -20% na vybrané produkty se slevovým kódem LETO20.
Platí od 12.6. do 23.6.2024.
Worldwide

Akustika

Akustické panely - stropní

Potřebujete odhlučnit interiér? V rámci akustiky využíváme jako materiál severský lišejník, který má výborné akustické vlastnosti podobné například pěnovým jehlanům používaným ve zvukových studiích. Lišejníková struktura rozbíjí zvukovou vlnu a následně se vlna neodráží zpět do prostoru.

V nabídce máme akustické stropní panely v různých tvarech a velikostech. Čtvercové nebo obdélníkové lišejníkové panely umíme vyrobit na míru v jakémkoli rozměru. Kruhové akustické stropní panely máme v průměrech 45, 60, 75, 90, 105cm. V případě požadavku umíme vyrobit panely na míru.

Akustické stropní panely se kotví do stropu pomocí kotvícího ocelového lankového systému.

Akustický stropný panel
Akustika - nástenné panely

Akustické panely - nástenné

Mechové obrazy a stěny nemusí být jen designovou a dekorační záležitostí. Každý mechový obraz s použitím severského lišejníku se na stěně stává akustickým prvkem s výbornými akustickými vlastnostmi. V nabídce máme různá designová i standardní řešení.

Nejčastěji je potřeba řešit dozvuk například v zasedacích místnostech, kde je málo strukturovaných prvků a zvukové vlny se odrážejí od stěn a způsobují echo. Pro tento typ problému jsou ideální akustické nástěnné panely, které zvukové vlny pohlcují. Díky široké barevné paletě severského lišejníku dokážeme vytvářet různé barevné kombinace akustických nástěnných panelů.

Akustické paravany

Akustické paravany jsou ideální způsob, jak sloučit funkční i estetickou potřebu oddělení prostoru.

Akustické paravany mohou být mobilní nebo pevně fixovány v podkladu. Umíme zajistit kompletní konstrukci i mechovou výplň paravanů. Při použití materiálu severský lišejník se z paravanu stane také výborná akustická plocha, která nám pomůže s řešením akustických problémů v daném prostoru.

Akustické panely

Pošlete nám svou představu a my se Vám ozveme

Zde vložte logo v křivkách:
(ZIP, PSD, PDF - max 1 súbor)
Zde vložte foto interiéru, kde chcete mechovou dekoraci:
(ZIP, JPG, JPEG, PNG,PDF - max 3 súbory)