Sleva 20% na zboží z kategorie VYROB SI MECHOVÝ OBRAZ se slevovým kódem material20
Doprava zdarma pro objednávky nad 500 korun.
Worldwide

Design na míru

Machový obraz podsvietený s logom - kopce

DESIGN NA MÍRU

Máte-li ve svém interiéru prostor, který byste chtěli oživit pomocí přírodních bezúdržbových instalací, velmi rádi Vám s tím pomůžeme. Máme bohaté zkušenosti s realizacemi různých projektů na míru. Realizujeme mechové stěny, rostlinné instalace, také různé designové kombinace našich standardizovaných produktů z e-shopu.

Instalace bezúdržbové zeleně nemusí být jen vertikální, ale také horizontální, jako například pro farmaceutickou japonskou společnost Takeda, kde jsme navrhli a realizovali cca 100 m2 zenových zahrad v shirakawa suna úpravě. Celá realizace proběhla pod certifikací BREEM.

Naše výroba splňuje nejpřísnější ekologické standardy. Pracujeme s kvalitními německými rámy NIELSEN, které nám umožňují zajistit velmi komplexní projekty. Pokud byste si přáli zapracovat do instalace i firemní logo, umíme nabídnout nejširší portfolio materiálů, abychom zobrazili emoci, kterou chcete komunikovat směrem ke svým klientům.

VIZUALIZACE INTERIÉRŮ

Neumíte si představit, jak by mechová instalace vypadala ve Vašem interiéru? Nechte to na nás! Dříve, než mechovou dekoraci vyrobíme a nainstalujeme, zhotovíme Vám vizualizaci interiéru.

Pošlete nám foto stěny, prostoru, kde byste chtěli bezúdržbovou zeleň umístit a o ostatní se postará náš tým s interní designérkou, která má bohaté zkušenosti s aranžováním a vizualizováním zeleně v interiérech. Pokud máte vlastní vizualizace od architekta, není problém vložit naše grafiky a textury a zobrazit tak naše přírodní bezúdržbové instalace ve Vašem navrženém interiéru.

Pokud budete chtít zakomponovat do zelené nebo mechové stěny vlastní logo, budeme jej potřebovat k vizualizaci ve formě křivek. Následně naše designérka vytvoří různé alternativy zobrazení Vaší firemní identity.

Vizualizácia lišajníkové logo

DESIGNOVÉ ŘEŠENÍ NA MÍRU PRO VAŠI FIRMU

Chcete svůj domov nebo firemní prostory rozzářit přírodní bezúdržbovou zelení? Vytvoříme originální řešení dle Vašich představ. Ve spolupráci s naší designérkou navrhneme, vyrobíme a nainstalujeme jedinečnou mechovou zeď, rostlinnou zeď či jinou mechovou dekoraci, která potěší Vaše oči i duši. Využíváme při tom různé druhy a barvy stabilizovaných mechů a rostlin, které umíme vzájemně kombinovat. Pro firemní zákazníky nabízíme také možnost osazení vlastního loga is podsvícením.

Dejte svému interiéru zelenou a neváhejte nás kontaktovať! 

Pošlete nám svou představu a my se Vám ozveme

Zde vložte logo v křivkách:
(ZIP, PSD, PDF - max 1 soubor)
Zde vložte foto interiéru, kde chcete mechovou dekoraci:
(ZIP, JPG, JPEG, PNG,PDF - max 3 soubory)