SLEVA -15% na zboží z kategorie VYROB SI MECHOVÝ OBRAZ – kód MATERIAL15.
Doprava zdarma pro objednávky nad 500 CZK – kód DOPRAVA.
Worldwide

Mechová loga

MECHOVÁ LOGA PRO FIRMY

Chtěli byste prezentovat firemní identitu a značku pomocí moderní eko bezúdržbové zeleně? Nabízíme Vám jednoduchý přehled základních materiálů, pomocí kterých umíme zobrazit Vaše logo na přírodním podkladu. Výběrem této formy prezentace utvrzujete své potenciální klienty, že Vám záleží na moderních ekologických trendech. Zároveň je takové logo vizuálně atraktivnější a snáze zapamatovatelné.

Logo umíme upevnit do mechové stěny nebo mechového obrazu v čistých liniích písmen nebo částí loga a to pomocí takzvaných štiftů. Štifty odsadí logo od zelené plochy na vzdálenost, jakou potřebujeme. Pokud byste chtěli zvýraznit firemní logo nebo grafiku pomocí podsvícení, náš tým dokáže na míru připravit podsvícení jednotlivých písmen a částí grafiky. Vyberte si z naší nabídky typ loga, jaké se vám líbí.

MECHOVÉ LOGO LIŠEJNÍK

Chcete-li zobrazit svoji firemní identitu pomocí co nejpřírodnějšího provedení, mechová loga jsou pro Vás ideální volbou.

Dokážeme použít širokou škálu mechů, například severský lišejník umí při zobrazení využít i barevných odstínů. Také můžeme kombinovat kopcovitý a lesní mech. Logo musí mít vždy podklad, na který se fixuje mechová plocha. Rámeček je věc designu, umíme vyrobit mechové logo v rámečku, ale také v bezrámovém provedení. Následně se logo instaluje na určenou plochu pomocí šablony.

Mechová loga jsou vhodná na rovné nosné plochy, bez dosahu UV záření a také je důležité, aby nepřišly do styku s vodou. Kotvení loga zajistí šrouby nebo fixační lepidlo.

Výhodou této alternativy jsou nižší náklady v porovnání s mechovou stěnou a naturální design.

Machové logá - ABW z lišajníka
Drevené logo dub natural - VILLATESTA

DŘEVENÉ LOGO DUB NATURAL

Materiál použitý při prezentaci tohoto loga je dubová překližka, která může mít různou povrchovou úpravu jako například naturální lak, olej nebo mořidla.

Logo se vyřízne do dřevěného materiálu pomocí laseru, boční hrany zůstanou tedy v černé barvě. Následně lze fixovat písmena nebo části loga do mechového obrazu, mechové stěny nebo podkladu pomocí hliníkových válečků – takzvaných štiftů. Štifty nám určují minimální šířku písmen nebo částí loga. Standardně je minimální šířka písmena nebo části loga 10mm. Štifty nám pomohou vynést logo nad mechovou plochu, a tím se zvýrazní prezentace firemní grafiky.

Nejčastěji kombinujeme severský lišejník a dřevěná loga, jelikož jednolitá plocha severského lišejníku není rušivá a grafika loga krásně vystoupí do popředí.

LOGO PLEXI PODSVÍCENÉ

Jedno z nejčastějších řešení zobrazení firemní grafiky je pomocí materiálu plexi, u kterého máme různé možnosti zobrazení. V instalaci pro společnost PERI je použito lesklé mléčné plexi, které je výrazněji odsazeno od lišejníkového podkladu pomocí štiftů, jelikož jsme instalovali na zadní stranu LED podsvícení.

Varianty materiálu PLEXI:

  • bílý neprůhledný materiál v různých tloušťkách
  • průhledný materiál, podlepený fólií v RAL odstínech
  • průhledný materiál plexi s plnou barevností v různých tloušťkách

 

Výhodou tohoto řešení je, že dokáže věrně zobrazit barevnost i složitější strukturu loga přesně podle design manuálu nebo podkladových křivek. Instalace je možná na hliníkové štifty nebo nosné podkladové plochy.

Logo plexi podsvietené - PERI
Machová stena so šiškami Arietes Marmont

OCELOVÉ LOGO NEREZ

Pokud potřebujete luxusní logo, které bude hned na první pohled zvýrazňovat kvalitu, je třeba sáhnout po kovové verzi firemní grafiky.

Zobrazené logo pro hotelový komplex bylo vyřezáno laserem z nerezu a uchyceno na mechový podklad pomocí štiftů.

Také umíme zajistit ocelová písmena nebo části loga, které mohou mít různé povrchové úpravy jako například práškování, stříkání, lakování.

GRAFICKÉ 3D LOGO SVĚTELNÉ

Grafické 3D logo nám pomáhá zobrazit komplikovanější grafiky, jako například stínování, barevné přechody nebo části, které nelze vyřezat do podkladu. Může být světelné – podsvícené, ale také nesvětelné, které lze osvětlit externě.

V zobrazené instalaci pro společnost HUAWEI je použito moderní LED ultra slim provedení, které svítí do boku a osvětluje mechovou plochu. Zároveň zvýrazňuje linie daného loga.

S ultra slim 3D nápisy dokážeme vytvořit další styly osvětlení, jako je přední a boční osvětlení, čistě boční, negativní podsvícení atd…

Podsvietené logo Huawei
Plastové logo - Erb Nové Zámky

PLASTOVÉ LOGO MATNÉ BAREVNÉ

Plastové logo vyrábíme pomocí materiálu styrodur, který je snadno opracovatelný pomocí fasádních barev, které prodlouží životnost materiálu. Barvy lze tónovat do různých RAL odstínů, což nám umožnuje co nejvěrnější zobrazení dle vašeho design manuálu.

Tloušťka styroduru je 50mm nebo 30mm, čili logo osazené v mechu působí výrazněji. Písmena nebo části loga se fixují přímo na podkladovou desku mechové stěny a mech nebo rostliny se aplikují až následně.

NEÓNOVÉ LOGO SVĚTELNÉ

Moderní zobrazení grafiky pomocí neonu je v současnosti velkým trendem. Velkou výhodou neonového loga je vysoká svítivost, čitelnost a to hlavně z větších vzdáleností ať už ve dne nebo v noci. Při aplikaci LED neonů na povrchu písmen, znaků či linek lze použít různé barvy LED diod, ať už jednobarevných LED nebo RGB LED.

Nejčastěji instalujeme neon na plexisklo, které spolu s neonem příznivě působí na celkový vzhled reklamy. Následně se plexisklo instaluje do mechové stěny pomocí hliníkových štiftů.

U jednodušších grafik lze instalovat neonové křivky i bez plexi, přímo nad mechovou plochu.

Machový obraz podsvietený s logom - kopce

Potřebujete vyrobit mechové logo na míru? Napište nám!

Zde vložte logo v křivkách:
(ZIP, PSD, PDF - max 1 súbor)
Zde vložte foto interiéru, kde chcete mechovou dekoraci:
(ZIP, JPG, JPEG, PNG,PDF - max 3 súbory)