🌞 LETNÍ AKCE 🌞 -20% na vybrané produkty se slevovým kódem LETO20.
Platí od 12.6. do 23.6.2024.
Worldwide

Řekli o nás

Mechové stěny se v rámci interiérového designu dostávají do popředí stále více. Také jste už o nich slyšeli? Líbí se vám, ale nejste si jisti, jestli by byly vhodné i do vašeho interiéru? O výhodách mechových stěn, péči o ně ao samotné výrobě mechových produktů jsme více prozradili v rozhovorech pro tato média:  

Objevili jsme skryté zelené království: Mnoho lidí má pocit, že mechové stěny žijí, směje se Pavel Gúber z Mossdesign

Proč si lidé myslí, že jsou mechové stěny živé? Jak a kde se vyrábějí? K čemu se používá barevný mech? O tom jsme si povídali s redaktorkou Petržalských novin Ingrid Jarunkovou. 

Markíza logo

Teleráno : Rozhovor

Jsme rádi, že jsme mohli prezentovat naše produkty i prostřednictvím návštěvy v pořadu Teleráno v TV Markíza, kde jsme si povídali o výhodách, péči a výrobě mechových obrazů a stěn.

Mechové stěny jsou skvělé pro lidi, kterým umře i kaktus

Rozhovor o tom, jak jsme v Mossdesign začínali s výrobou mechových obrazů a stěn, jaké materiály používáme a na kterých velkých projektech jsme již spolupracovali.

Uschne ti i kaktus? Kluci z Mossdesign mají řešení, které změní tvůj názor na rostliny v interiéru

Rozhovor na téma Zeleň v interiéru. Mechové obrazy a stěny jako atraktivní designové řešení pro lidi, kteří milují zeleň, ale nechtějí se starat o živé rostliny.

S mechovou stěnou si přinesete kousek přírody do interiéru

Zaujaly Vás mechové stěny? Více o tom, jak se vyrábějí mechové stěny, kde všude je lze umístit a jak o ně pečovat, se dočtete v tomto článku.