SLEVA -15% na zboží z kategorie VYROB SI MECHOVÝ OBRAZ – kód MATERIAL15.
Doprava zdarma pro objednávky nad 500 CZK – kód DOPRAVA.
Worldwide

Designová zrcadla

Designová zrcadla Mossdesign

Máte svůj domov zařízený v moderním severském minimalistickém stylu a hledáte hezké zrcadlo, které by do tohoto konceptu ideálně zapadlo? V tom případě jsou designová zrcadla Mossdesign přesně to, co Váš interiér potřebuje.

Příjemně zútulní Váš obývací pokoj, předsíň, ložnici, chodbu, schodiště či koupelnu. Tato originální dubová zrcadla jsou také krásným doplňkem administrativních budov, zdravotnických center a hotelů.

Designová dubová zrcadla Mossdesign mají 100% slovenský původ. Při jejich výrobě dbáme na kvalitu provedení a pevnost materiálu, proto je vkládáme do odolného dubového rámu o velikosti 45 – 105 cm s možností výběru ze 3 barev – přírodní dub, bílá a černá. Rámy jsou ze stejných barev a materiálu jako kruhové mechové obrazy, takže se dají navzájem zajímavě kombinovat.

Podle toho, zda máte rádi spíše tradiční klasiku nebo upřednostňujete více stylové kousky s atypickým rámem či mechovou aplikací, si u nás můžete vybrat z několika variant designových dubových zrcadel Mossdesign.

Dizajnové dubové zrkadlo 45cm

Vyberte si designové zrcadlo Mossdesign z naší nabídky

Dubové zrcadlo OAK

Dubové zrkadlo OAK

Dubové zkosené zrcadlo LEAN

Dizajnové dubové zrkadlo LEAN

DUBOVÁ ZRCADLA S PODSVÍCENÍM NA MÍRU

Líbí se Vám podsvícená zrcadla, ale nevybrali jste si z naší nabídky? Designová zrcadla vyrábíme s různým typem podsvícení a zapínání dle potřeb zákazníka. Napište nám svou představu prostřednictvím formuláře a my Vám navrhneme a vyrobíme dubové zrcadlo s podsvícením na míru.